מגבוני אקונומיקה לחיטוי משטחים חיטוי 99%

מגבוני אקונומיקה
המגבונים לאקונומיקה בעלי כושר חיטוי גבוה נוחים לשימוש ויעילים להשמדת נגיפים וחיידקים עד 99%

 

מחיר משלוח: 50 ₪

30

מגבוני אקונומיקה לחיטוי משטחים קוטל ומשמיד נגיפים וחיידקים עד 99%

מגבוני אקונומיקה מגבונומיקה נגד נגיפים וחיידקים 

בחיטוי בקנה מידה נרחב, למשל של חנויות, מקומות בילוי, רכבות ואוטובוסים, שימוש בכהלים יהיה יקר מאוד.  כאן משתמשים במגבוני אקונומיקה . חומר הניקוי העיקרי במגבוני האקונומיקה הוא תמיסה של המלח נתרן תת-כלורי, NaClO בריכוז של עד 3.5% אחוזים.
תמיסה זו היא מחמצן חזק, המגיב עם תרכובות כימיות רבות, והורס מגוון רחב של תרכובות אורגניות.

המגבוני אקונומיקה משמשים לחיטוי רפואי עבור חיידקים.
המגבוני אקונומיקה משמידים את הנגיפים  מכיוון שהחומר הורס את קרומי התאים ובכך הורג אותם, ולכן בריכוז גבוה האקונומיקה היא מסוכנת גם לבני אדם. 
מגבוני האקונומיקה (מגבונומיקה) הנם עד הנם בריכוז עד 3.5% כך שהם גם מאוד יעילים ואפקטיביים להשמדת וקטילת חיידקים ונגיפים ואינם מסוכנים לשימוש בריכוז זה .( מומלץ תמיד להשתמש בכפפות בעת השימוש )
עבור הנגיף SARS-CoV-2  באקנומיקה היא קטלנית מכיוון שהיא הורסת את המעטפת החיצונית שלו, ובנוסף גם פוגעת בחלבונים של הנגיף וב-RNA שלו (הנגיף אינו מכיל DNA). לאקונומיקה שימושים רבים בחיי היום יום.
מעבר להיותה חומר ניקוי עבור הבית שימוש נפוץ נוסף שנעשה באקונומיקה: 
למשל, מוסיפים אותה לבריכות שחיה כדי לחטא את המים  ומשתמשים בריכוז נמוך שלה כדילטלפ במיי השתיה לפני הזרמתם לצנרת כדי למנוע התרבות של מיקרואורגניזמים במים.
 

מאמצי חיטוי נרחבים נעשו בעזרת ריסוס של תמיסות אקונומיקה, במטרה לטהר רחובות ושטחים נרחבים. יש ויכוחים בנוגע לתועלת של הצעד הזה, משום שרובנו בדרך כלל לא נוגעים במדרכה עם היד או הפה, כך שזו אינה דרך סבירה במיוחד להידבק בנגיף. גם ריסוס סתמי של אקונומיקה באוויר לא צפוי להועיל במיוחד. פוטנציאל רב יותר במניעת הדבקה יש לחיטוי משטחים שנוגעים בהם אנשים רבים, כמו מעליות, מעקים, ידיות דלתות, דלפקים ועוד וכאן מוכיחים המגבוני אקונומיקה את יעילותם ובאים ליידי שימוש חשוב ונצרך בכל בית ובעל עסק. באופן כללי,רוב  ההדבקות מתרחשות במיוחד מאדם לאדם ומגע עם משטחים נגועים.

תגובות
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון
המוצר התווסף לסל בהצלחה!
המשך בקניות עבור לקופה